Sprchové kouty DIAMOND snoubí design a opravdovou kvalitu

Seznamte se s řadou DIAMOND nabízející kompletní sprchové kouty i samostatné dveře. Její produkty jsou skvělým řešením pro ty, kteří potřebují ušetřit prostor v koupelně, nechtějí tak ale činit na úkor designu a výše kvality. 

Série DIAMOND, kterou naleznete v sortimentu e-shopu Hezká koupelna, je ideálním propojením stylového, zároveň také jednoduchého a elegantního vzhledu i funkčnosti. V sortimentu této řady můžete vybírat:

– kompletní sprchové kouty

– posuvné sprchové dveře

– pevné boční stěny

Diamond

Sprchové dveře DIAMOND

V rámci testování odolaly dveře série DIAMOND náporu až 100 000 otevření a zavření. Jejich bezproblémové využívání zaručuje jedinečný mechanismus, který zamezuje vyskočení dveří z kolejnice. To činí tento výrobek spolehlivým a odolným. Díky zesíleným pojezdům je posuv dveří hladší a tišší. Pro komfortní vstup do sprchového koutu poskytují tyto posuvné dveře dostatečný prostor. Praktický systém odklápění umožňuje snadnou instalaci a zároveň jednodušší čištění a udržování. Tomu napomáhá také ochrana bezpečnostního skla, ze kterého je tvořena výplň. Easy Clean zabraňuje tvorbě vodního kamene a má antibakteriální vlastnosti. Instalaci do prostor atypických rozměrů usnadní nastavitelný stěnový profil, kterým lze otvor pro dveře zmenšit o 20 mm z každé strany, celkově tedy až o 40 mm. Dle parametrů vaší koupelny se můžete rozhodnout, zda zvolíte pravou či levou variantu otevírání. Zároveň je možné kombinovat tyto posuvné dveře s boční stěnou, čímž vznikne rohový sprchový kout.

Vaničky ke sprchovým dveřím

Zvažujete-li zakoupení samotných dveří, či pokud jste zavrhli z praktických či jiných důvodů instalaci na dlažbu, je potřeba myslet i na pořízení odtokové vaničky. K designu DIAMOND se skvěle hodí vanička z litého mramoru řady THOR, která je dostupná v různých rozměrech, ze kterých jistě vyberete ten pravý pro vaši koupelnu.

THOR

Sprchové kouty DIAMOND

Výplní sprchových koutů je, stejně jako u dveří, 8 mm čiré bezpečnostní sklo s ochranou proti usazování vodního kamene a snadnou údržbu Easyclean. Zasazeno je do stabilizačního ALU rámu s povrchovou chromovou úpravou, který působí velmi elegantně. V nabídce e-shopu Hezká koupelna naleznete opět několik rozměrů, ze kterých si vyberete ten pravý pro vaši koupelnu.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *