Skytrium Mia

SKYTRIUM: Pohodlí na terase i za nepříznivého počasí

Posezení na terase představuje v letním období naprosto pohodový relax se vším všudy. Popovídáte si se svými známými, dáte si sklenku dobrého vína a ugrilujete nějaké speciality. Případně si také můžete vlézt do vířivky a nechat se masírovat proudem vody. Když ovšem sezona končí a nastávají chladnější dny, je zapotřebí přesunout se do interiéru domu. Tedy alespoň v případě, že nemáte SKYTRIUM! Že nevíte, oč se jedná? Nevadí, rádi vám jej v následujících řádcích popíšeme.

Skytrium Art

Počasí už neřešte…

Posezení na terase již nemusí být nijak limitováno počasím! SKYTRIUM totiž představuje zastřešení terasy, které vás dokáže bez větších problémů ochránit před nejrůznějšími rozmary počasí. Vítr, déšť ani sníh vás již nebudou obtěžovat při příjemných chvilkách strávených s vašimi blízkými. Provoz je přitom bezúdržbový, takže se nebudete muset soustředit na žádné nezbytné pravidelné úkony.

Lehká, ale bytelná konstrukce

Moderní zastřešení terasy SKYTRIUM je typické lehkou konstrukcí z hliníku a polykarbonátovými výplněmi. Díky těmto materiálům je celek maximálně kompaktní a dokáže odolat povětrnostním vlivům. Stejně tak instalace tohoto zastřešení není nijak náročná. Stačí vám pouze jedna jediná opěrná stěna. Montáž proběhne rychle a bez jakýchkoli zbytečných komplikací a zdržení.

Skytrium Art

Neotřelý design

Zapomenout bychom neměli ani na jedinečný vzhled SKYTRIA. Navrženo bylo totiž předními designéry, kteří si dali tu práci a mysleli na každý detail. Vybírat si můžete z celkem třech variant provedení. Tu první představuje Mia s moderním lomeným řešením konstrukce rovnými tvary, druhou Rio a třetí Art, u něhož zaujmou čisté linie a schopnost dokonale splynout s okolím. Na všechny tři varianty a další informace se můžete konkrétněji podívat na web společnosti Albixon a.s.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *