Rezidence Klánovice nabízí skvělé bydlení

Bydlení na okraji Prahy anebo u hlavního města je v každém případě příjemné a není problém si vybrat některou ze skvělých lokalit, která se nabízí. Výbornou volbou jsou třeba takové Klánovice u Prahy. Právě tedy je možné bydlet maximálně pohodlně a příjemně. Pokud si navíc vyberete bydlení v luxusní rezidenci, tak není v každém případě co řešit. Podívejme se tedy na to, jaké luxusní rezidence Klánovice nabízejí.

Unikátní prostředí Klánovic

Hlavní roli při výběru bydlení může hrát právě obec, v níž se dům nachází. Klánovice mají ty nejlepší předpoklady k tomu, aby vše splnily do posledního puntíku. Tato obec nabízí skvělou dostupnost do hlavního města a zároveň obrovské množství zeleně. Důkazem budiž například Klánovický les, který je součástí přírodní rezervace. Zapomenout nelze ani třeba na krásné klánovické koupaliště a na stylovou zástavbu v této obci, která je maximálně citlivá ke svému okolí.

Krásné byty v Klánovicích

Projekt luxusní rezidence v Klánovicích počítá s bezmála dvěma desítkami krásných nových bytů, které budou různé dispozičně řešené. Klasikou jsou například byty o velikosti kolem 70- 100 m2. Nejmenšími byty jsou ty o ploše 50 m2 a největší disponující plochou až 130 m2. Dispozičně jsou byty řešeny od 1+kk až po 5+kk. Bydlení je tak ideální jak pro single, tak i pro rodiny s několika dětmi. Záleží pouze na vás, jaký byt si zvolíte dle vlastních potřeb. Každopádně rezidence Klánovice patří mezi luxusní developerské projekty, které určitě stojí zato.

Projekt Krásné Počernice také nabízí skvělé bydlení

Zajímavou volbou pro moderní bydlení je i developerský projekt Krásné Počernice. Nabízí skvělé nízkoenergetické bydlení bez jakýchkoli kompromisů.  Na zájemce již čekají celkem tři bytové domy. Bytový dům B nabízí celkem 13 bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk až po 4+kk. Bytový dům označený písmenem C nabízí celkem 20 bytových jednotek s dispozicemi 2+kk až 4+kk. V bytovém domě D mohou zájemci využít bydlení ve 12 bytech o dispozicích 1+kk až po 3+kk. Příjemné prostředí samotné obce ještě umocní skvělý pocit z moderního bydlení se vším všudy.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *