Klánovice

Rezidence Klánovice nabízí skvělé bydlení

Bydlení na okraji Prahy anebo u hlavního města je v každém případě příjemné a není problém si vybrat některou ze skvělých lokalit, která se nabízí. Výbornou volbou jsou třeba takové Klánovice u Prahy. Právě tedy je možné bydlet maximálně pohodlně a příjemně. Pokud si navíc vyberete bydlení v luxusní rezidenci, tak není v každém případě co řešit. Podívejme se tedy na to, jaké luxusní rezidence Klánovice nabízejí.

Unikátní prostředí Klánovic

Hlavní roli při výběru bydlení může hrát právě obec, v níž se dům nachází. Klánovice mají ty nejlepší předpoklady k tomu, aby vše splnily do posledního puntíku. Tato obec nabízí skvělou dostupnost do hlavního města a zároveň obrovské množství zeleně. Důkazem budiž například Klánovický les, který je součástí přírodní rezervace. Zapomenout nelze ani třeba na krásné klánovické koupaliště a na stylovou zástavbu v této obci, která je maximálně citlivá ke svému okolí.

Zdroj obrázku: bytyprodejpraha.cz

Krásné byty v Klánovicích

Projekt luxusní rezidence v Klánovicích počítá s bezmála dvěma desítkami krásných nových bytů, které budou různé dispozičně řešené. Klasikou jsou například byty o velikosti kolem 70- 100 m2. Nejmenšími byty jsou ty o ploše 50 m2 a největší disponující plochou až 130 m2. Dispozičně jsou byty řešeny od 1+kk až po 5+kk. Bydlení je tak ideální jak pro single, tak i pro rodiny s několika dětmi. Záleží pouze na vás, jaký byt si zvolíte dle vlastních potřeb. Každopádně rezidence Klánovice patří mezi luxusní developerské projekty, které určitě stojí zato.

Zdroj obrázku: bytyprodejpraha.cz

Projekt Krásné Počernice také nabízí skvělé bydlení

Zajímavou volbou pro moderní bydlení je i developerský projekt Krásné Počernice. Nabízí skvělé nízkoenergetické bydlení bez jakýchkoli kompromisů.  Na zájemce již čekají celkem tři bytové domy. Bytový dům B nabízí celkem 13 bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk až po 4+kk. Bytový dům označený písmenem C nabízí celkem 20 bytových jednotek s dispozicemi 2+kk až 4+kk. V bytovém domě D mohou zájemci využít bydlení ve 12 bytech o dispozicích 1+kk až po 3+kk. Příjemné prostředí samotné obce ještě umocní skvělý pocit z moderního bydlení se vším všudy.
Zdroj náhledového obrázku: bytyprodejpraha.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *