Rekonstrukce koupelny se neobejde bez zkušených řemeslníků

Topení

Velmi častým problémem hlavně ve starších bytech a rodinných domech bývají špatně fungující rozvody vody, plynu a topení. Týká se to především koupelen. Pakliže tyto potíže trápí i vás, je možná na čase přistoupit k důkladné rekonstrukci. Nejspíše ji nezvládnete svépomocí, nemáte-li patřičné znalosti. Navíc jde o poměrně časově náročnou záležitost. Nezbývá tedy, než se obrátit na profesionály. Jak poznat spolehlivou firmu, jejíž specializací jsou instalatérské práce?

Odborná znalost instalatérské činnosti je pro profíky nezbytná

V první řadě by měla vámi zvolená společnost mít dostatečné zkušenosti. Voda, plyn a topení při renovaci vyžadují spoustu odborných znalostí, takže se do nich nemohou pouštět řemeslníci, kteří se s touto činností setkali naposledy někde na učilišti.

TopeníFoto: NoMyTherm

Rekonstrukce koupelny vyžaduje celé spektrum dovedností. Jedině specializovaná firma, jež má k dispozici zručné řemeslníky, kteří se orientují na stavební a instalatérské práce, dokáže veškeré práce provést nejen precizně, ale také včas a dle dohodnutých termínů. Právě na termíny a jejich dodržování si rozhodně dejte pozor. Jinak se vám může stát, že se obyčejná rekonstrukce koupelny prodlouží o týdny, ba dokonce o měsíce. Určitě vás případné prodlevy nesmějí stát peníze navíc, také dle toho se pozná dobrá společnost.

UmyvadlaFoto: NoMyTherm

Na koho se obrátit?

Máte-li byt či dům, u něhož hodláte provést rekonstrukci koupelny a instalatérské práce, v západních Čechách, potažmo v Praze a jejím okolí, zavolejte si na pomoc experty ze společnosti NoMyTherm. Jedná se spíše o rodinnou firmu, jejíž zaměstnanci mají bohaté zkušenosti, neboť instalatérské práce prováděli už dříve v Česku i v zahraničí. Firmu si můžete objednat například tehdy, potřebujete-li nové rozvody vody, taktéž se může jednat o plyn a topení. Poradí si s výměnou kotlů a radiátorů, ale také s podlahovým topením. Zaměstnanci zmíněné společnosti jsou schopni vykonat prakticky jakékoliv stavební a instalatérské práce.

Náhledové foto: NoMyTherm

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.