P1020986

Rekonstrukce bytů a bytových jader

Nejste spokojeni se vzhledem Vašeho interiéru nebo z jakéhokoliv jiného důvodu potřebujete změnu? Mohla by Vám pomoci rekonstrukce částečná nebo rekonstrukce kompletní. Vše samozřejmě závisí na Vašich představách a finančních možnostech. Odborné kompletní rekonstrukce lze často realizovat za ceny podobné luxusnějším rekonstrukcím částečným. Kvalita a cena použitých materiálů je poměrně zásadní faktor výběru, v řemeslné práci jsou obvykle rozdíly minimální.

Obecně nejvyšší ceny za řemeslnou práci jsou ve městě Praha a to z důvodu vysoké koncentrace klientely, která rekonstrukce bytů a domů vyžaduje. Pokud však budete kvalitně hledat, najdete i v Praze kvalitní stavební firmy, které dokáží rekonstrukci realizovat za rozumné peníze a zbytečně ji nepředražují. Při hledání nízké ceny si však dejte pozor na podvodníky, rozlišujte firmy především dle historie na trhu a dle referencí.

Pokud máte zájem o provedení kompletní rekonstrukce Vaší koupelny nebo bytu, není nic jednoduššího než využít služeb společnosti Rekonstrukce bytu Praha nebo divize Rekonstrukce bytového jádra Praha V ceně služby je zahrnuto vše od počáteční konzultace, zaměření a vytvoření 3D vizualizace, přes zpracování projektové dokumentace, až po samotnou realizaci stavby a provedení závěrečného úklidu prostor. V rámci zakázky samozřejmě dodáváme i veškerý materiál, zařizovací předměty a také zajišťujeme konečnou likvidaci a odvoz stavebního odpadu podle všech ekologických regulí.

Pokud máte zájem využít služeb společnosti Rekonstrukce bytu Praha, neváhejte a navštivte naše velmi přehledně koncipované internetové stránky, na kterých naleznete všechny dostupné informace o poskytovaných službách, stejně jako odezvu našich klientů a fotogalerii informující o naší dosavadní práci. Společnost Rekonstrukce bytu Praha se bude těšit na nové zákazníky.

Zdroj náhledového obrázku: Vlastní archiv Radka Štěpána

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *