phpThumb_generated_thumbnail

Regálový systém jako skvělá netradiční šatna

Stavíte dům a chtěli byste nějakým efektivním způsobem vyřešit prostor šatny? Klasické řešení představuje logicky oddělená místnost, která bude vybavena tyčemi a přihrádkami, které bez problémů pojmou veškeré oblečení. Zhotovit si tyto regály můžete nechat na míru ze dřeva. Určitě řešení také představuje vestavná skříň. V případě, že chcete mít ale šatnu mnohem levnější, zajímavější a také praktičtější, můžete zvolit regálový systém, které si poskládáte takovým způsobem, který vám bude co nejvíce vyhovovat. Výhod regálového systému je ale mnohem více, o čemž se sami přesvědčíte v následujících řádcích.

regály2

Sestavte si sami

Jednou z velkých předností regálového systému je možnost jeho sestavení svépomocí, a to bez jakékoli velké námahy. Regály se kotví přímo do zdi, takže budou maximálně stabilní a nezaberou zbytečné místo v šatně. Výšková přestavitelnost jednotlivých polic činí 33 milimetrů a můžete je přestavět bez nutnosti šroubování. Za několik vteřin tak máte regál přizpůsobený přesně oblečení, které do něj potřebujete vložit.

Závěsný systém i kryté police

V rámci policových regálů budete mít k dispozici prostor potřebný na zavěšení různých mikin, svetrů a jiných svršků. Pokud budete chtít trička či jiné oděvy poskládat, budete tak moci učinit do krytých menších oddělení, která si výškově uzpůsobíte. Můžete tak mít hned několik menších regálů na míru, na něž si lze dát třeba oděvy na práci, na zahradu anebo pro jakékoli jiné příležitosti.

Regály3

Regál vydrží navždy

Velkou výhodou regálů v domácnosti je jejich maximální výdrž. Díky konstrukci s povrchovou úpravou žárovým zinkem se nemusíte bát koroze ani jiné degradace materiálu. Policový systém také nepotřebuje záda, jako je tomu většiny skříní. V neposlední řadě vás vyjde finančně mnohem výhodněji. O samotné podobě regálových sestav do šaten si můžete udělat představu díky našim obrázkům.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

  1. Marta Výborná Odpovědět

    Líbí se mi policový system na šatstvo, když jsem si zadala online návrh, navrhla jsem si regál , ale není tam možnost závěsných tyčí na bundy, jak si to mám navrhnout, když bych si to chtěla objednat. DTTo vozíčky na kolečkách pod regálem dle obrázku? Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *