Recyklace Přeštice, s.r.o. zvládne demolici domu i zemní práce

recyklační centrum Přeštice 3

Ve stavebnictví se každým týdnem spouští nějaké projekty, nicméně je nezbytné neodsouvat na druhou kolej bezpečné odstranění starých stavení. Přesně v takový okamžik na scénu nastupuje společnost Recyklace Přeštice, s.r.o., která se stala synonymem pro profesionální demolice, recyklační činnosti a zemní práce.

Recyklace Přeštice, s.r.o. působí v Plzeňském kraji a okolí a se svým širokým portfoliem služeb pomáhá transformovat a připravovat prostor pro nové vize a projekty. Pustí se do demolice domu, ale zvládne i zemní práce.

I při demolici je důležité myslet na ekologii a udržitelnost

V posledních několika letech je obrovským tématem udržitelnost, která zasahuje takřka do všech oblastí. I demoliční a bourací práce by se měly provádět s maximálním důrazem na ekologii a udržitelnost. Přece jen, likvidace suti není zrovna lehký úkol, a navíc se do ní může pustit pouze firma s odpovídajícím oprávněním.

Výše zmíněná společnost disponuje moderním parkem stavebních strojů a techniky, a proto se bez obav pustí do malého i velkého projektu. Demolice stavby je pro ni „brnkačka“.

recyklační centrum Přeštice 3Foto: recyklaceprestice.cz

Recyklační i zemní práce

Hlavním prvkem portfolia služeb nejsou pouze demoliční práce, ale i zemní práce. Spolehlivý tým vám vytvoří a připraví terén pod novou výstavbu, vyrovná vám plochy a podloží a provede i výkopy různých rozsahů.

Pod hlavičkou této společnosti vzniklo taktéž recyklační centrum Přeštice, jež přijímá stavební odpad a prodává široký sortiment materiálů (recyklační materiály, klasický stavební materiál a podobně).

Závěrem je nezbytné zmínit, že společnost vedle recyklačního centra ještě provozuje půjčovnu stavebních strojů pro rozmanité typy stavebních projektů. Obraťte se tedy na profesionály s dlouholetými zkušenostmi. Budete nadmíru spokojení po všech stránkách.

Náhledové foto: recyklaceprestice.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.