Komíny

Realizace komína nemusí být nijak náročná

Stavba nového komína je pro spousty lidí doslova noční můrou. Je to škoda, jelikož v současné době již není nezbytné celou konstrukci vyzdívat a řešit doslova stavěním jedné cihly na druhou. Pořídíte-li si celý komínový systém, budete mít vyhráno. Práce se neskutečně usnadní a urychlí. V následujících řádcích se zaměříme se na nabídku eshopu dobrekominy.cz, který nabízí nejrůznější systémy, z nichž si můžete vybrat takový, který vám bude dokonale vyhovovat. Vybrat si zde lze i komínová dvířka a mnohé ostatní zboží.

Tradiční prodejce komínů a příslušenství

Zmiňovaný internetový obchod působí na trhu již od roku 2002, kdy došlo k založení společnosti CIKO s.r.o. Od roku 2004 dodává eshop vlastní certifikované komínové systémy, jež vznikly na základě aplikace dlouholetých zkušeností odborníků v oblasti vývoje komínových technologií a stavebnictví. Vybírat si u tohoto výrobce můžete moderní komínové vložky, jež jsou součástí celého kompletu komína.

Unikátní cihelné komínové systémy

U komínových systémů bylo úplně poprvé využito unikátního složení obvodového pláště z celkem dvou cihelných tvarovek. Právě to je totiž charakteristické pro cihelné komíny firmy CIKO. Kouřovody jsou v nich naprosto skvěle ukryté a komíny fungují s maximální efektivitou. Vyřešíte i zabudování komína do hořlavé konstrukce. Díky parotěsným prostupům v sortimentu eshopu to bude hračka.

Vše pro skvěle fungující odvod kouře

Komíny často vyžadují zcela speciální konstrukci. Charakteristická jsou zejména provedení v nerezu, jež se využívají pro odvod spalin u plynových kotlů. Důležitou roli hrají například i komínové stříšky bránící průniku deště dovnitř kouřovodu. Pro čištění vnitřní části kouřovodu budete potřebovat i kvalitní kominické potřeby. Vše najdete na dobrekominy.cz za výhodné ceny ve vysoce kvalitním provedení.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *