Povlečení Paříž den

Povlečení s fototiskem města pro pohodový spánek

Zjistili jste, že vaše stávající povlečení již není příliš pohodlné a zejména designově ani náhodou nekoresponduje s moderními trendy. Kupte si nové, hezčí a mnohem kvalitnější. Že nevíte jaké? Nevadí. Rádi vám poskytneme několik dobře mířených rad, které vám pomohou se v celé problematice orientovat. Z hlediska designu se zaměříme na velmi povedená provedení s fototiskem těch nejznámějších měst. Usínat tedy můžete třeba v New Yorku, Londýně, anebo Paříži…

Povlečení Paříž

Materiál na první pozici

Ať už volíte třeba povlečení Londýn, nebo jakékoli jiné, nejprve se soustřeďte na materiál, jenž je jeho základem. Asi nejoblíbenější je bezesporu 100% bavlna, která dokáže skvěle sát pot, a nikdy v ní není příliš horko ani velká zima Na dotek je navíc maximálně příjemná. Teplotním rozdílům se umí dokonale přizpůsobit také satén, na jehož hebkost nemá smysl více upozorňovat. Vynikající jsou ale i krep nebo hřejivý flanel, který ocení zejména osoby, jimž je neustále zima v jakémkoli prostředí.

Povlečení Londýn

A co údržba?

Nejedna hospodyňka ještě před nákupem myslí na to, jak bude takové povlečení Paříž prát a následně žehlit. Není divu, nejedná se o žádný minimalistický textil a je s ním práce. Prát je nezbytné každou variantu. Jestliže ale nechcete žehlit, vyplatí se vsadit na krep. Mimo tyto bezúdržbové vlastnosti nabízí podobně jako ostatní materiály maximální možnou výdrž a příjemný povrch. Saténu se ale v hebkosti nevyrovná.

Povlečení New York

Nač si dát ještě pozor?

Velmi důležité je vyvarovat se nákupu opravdu nepřirozeně levných kusů povlečení, které pochází z různých cizích zemí. Jestliže zvolíte povlečení NewYork anebo jakékoli jiné u spolehlivé české firmy, máte vyhráno. Výbornou volbu je eshop rodinnebaleni.cz, ve kterém najdete výrobky nejvyšší kvality včetně povlečení s fototiskem těch nejznámějších světových metropolí.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *