Povlečení Paříž den

Povlečení s fototiskem města pro pohodový spánek

Zjistili jste, že vaše stávající povlečení již není příliš pohodlné a zejména designově ani náhodou nekoresponduje s moderními trendy. Kupte si nové, hezčí a mnohem kvalitnější. Že nevíte jaké? Nevadí. Rádi vám poskytneme několik dobře mířených rad, které vám pomohou se v celé problematice orientovat. Z hlediska designu se zaměříme na velmi povedená provedení s fototiskem těch nejznámějších měst. Usínat tedy můžete třeba v New Yorku, Londýně, anebo Paříži…

Povlečení Paříž

Zdroj obrázku: rodinnebaleni.cz

Materiál na první pozici

Ať už volíte třeba povlečení Londýn, nebo jakékoli jiné, nejprve se soustřeďte na materiál, jenž je jeho základem. Asi nejoblíbenější je bezesporu 100% bavlna, která dokáže skvěle sát pot, a nikdy v ní není příliš horko ani velká zima Na dotek je navíc maximálně příjemná. Teplotním rozdílům se umí dokonale přizpůsobit také satén, na jehož hebkost nemá smysl více upozorňovat. Vynikající jsou ale i krep nebo hřejivý flanel, který ocení zejména osoby, jimž je neustále zima v jakémkoli prostředí.

Povlečení Londýn

Zdroj obrázku: rodinnebaleni.cz

A co údržba?

Nejedna hospodyňka ještě před nákupem myslí na to, jak bude takové povlečení Paříž prát a následně žehlit. Není divu, nejedná se o žádný minimalistický textil a je s ním práce. Prát je nezbytné každou variantu. Jestliže ale nechcete žehlit, vyplatí se vsadit na krep. Mimo tyto bezúdržbové vlastnosti nabízí podobně jako ostatní materiály maximální možnou výdrž a příjemný povrch. Saténu se ale v hebkosti nevyrovná.

Povlečení New York

Zdroj obrázku: rodinnebaleni.cz

Nač si dát ještě pozor?

Velmi důležité je vyvarovat se nákupu opravdu nepřirozeně levných kusů povlečení, které pochází z různých cizích zemí. Jestliže zvolíte povlečení NewYork anebo jakékoli jiné u spolehlivé české firmy, máte vyhráno. Výbornou volbu je eshop rodinnebaleni.cz, ve kterém najdete výrobky nejvyšší kvality včetně povlečení s fototiskem těch nejznámějších světových metropolí.

Zdroj náhledového obrázku: rodinnebaleni.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *