Le Chomat

Pohodový spánek zajistí pouze masivní postel s kvalitní matrací

V současné hektické době působí sousloví kvalitní spánek jako něco magického, co spoustě z nás chybí. Je to škoda, protože bez dostatečného množství relaxu potřebného k fyzické i psychické regeneraci organismu se snižují jakékoli naše výkony. Jen si vzpomeňte, kolikrát jste si v zaměstnání zoufali, že nemáte dostatek sil! Stejně tak mnohdy lidé nemají energii ani na vlastní děti a herní aktivity spojené s časem, který jim věnují. Právě proto je zapotřebí se ke všemu postavit čelem! Pořízením nové vysoce kvalitní postele. Jak na její výběr? Na to se zaměříme v následujícím textu.

Le Chomat

Bytelná konstrukce a kvalitní lamelový rošt

V první řadě se soustřeďte na konstrukci. Na trhu se nachází postele z lamina a také kovové modely. Optimální volbou je ovšem masivní dřevo, které je dokonale pevné a ryze přírodní. Už když se jen v ložnici nadechnete, ucítíte příjemnou vůni dřeva, která ke spánku prostě a jednoduše patří. Nesmírně důležité jsou i lamelové rošty, jež zajistí efektivní prodyšnost matrace. Pro optimální ukotvení matrace se určitě nevyplatí volit pevnou spodní část postele právě kvůli prodyšnosti. U moderní luxusní postele jsou většinou lamelové rošty samozřejmostí.

Důraz na matraci

O pohodový relax a ničím nerušený spánek se postará nejen samotná bytelná postel, ale i moderní spolehlivá matrace. U ní byste měli dbát zejména to, zdali disponuje požadovanými atesty, jež prozradí mnohé o její kvalitě. Není od věci volit i podle materiálu. V současné době jsou na trhu zejména tyty druhy matrací:

  • latexové,
  • ze studené pěny,
  • z líné pěny,
  • taštičkové,
  • pružinové,
  • sendvičové.

Setkat se lze ale i s některými dalšími atypickými. Je vhodné sledovat i zóny konkrétních provedení a orientovat se také podle jejich nosnosti a tuhosti.

Le Chomat

Luxusní provedení na míru

Aby byla vaše ložnice skutečným originálem, vyplatí se moderní postele na míru. Vybrat si některý z modelů můžete u společnosti Le Chomat s.r.o. na webu www.lechomat.cz nebo přímo v pražském showroomu na Fügnerově náměstí. V její nabídce je spousta variací, z nichž vás určitě některá zaujme.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *