Hebrshop

Oživte své okno moderní garnýží

Dnešní garnýže svou kvalitou zaručují velmi dlouhou životnost, například u kovových garnýži se životnost udává kolem 30 let. Zároveň se o garnýži nemluví jako o nevzhledné tyči, na kterou se jen pověsí záclona, ale nýbrž o vkusném, stylovém a moderním doplňku do každého interiéru. I šíře sortimentu je veliká, doplňků garnýží v podobě koncovek je celá řada. Vybírat lze z velkého počtu barevných odstínů a druhů. Jsou to mnohdy právě dřevěné garnýže, které oživí Vaše okno. Vybírat lze z několika druhů. Existují garnýže dřevěné, kovové i plastové. Mezi nejoblíbenější a nejvíce využívané patří dřevěné garnýže, které se hodí na chalupy a chaty, ale také i do bytu s dřevěným nábytkem. Zároveň okouzlí teplem přírodního materiálu a masivností. Kovové garnýže lze pořídit v několika provedení, a to z chromu, nerezi, měďi, ale i dalších kovů.

Instalace garnýže je velice jednoduchá a zvládne ji každý průměrný kutil. Jen si musí připravit pro montáž pár druhů nářadí, jako jsou příklepová nebo aku vrtačka, vidiový vrták, křížový šroubovák a samozřejmě metr s tužkou.

Specializovaný obchod na garnýže

Navštivte specializovaný internetový obchod hebrshop.cz a vyberte si z nepřeberného množství garnýží skladem s okamžitou expedicí přímo k Vám. Zaručena je garance kvality a spolehlivého dodání.

Zdroj náhledového obrázku: hebrshop.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *