frepro_vune

Osvěžte si domov příjemnou svěží vůní

Taky máte občas při příchodu domů pocit, že něco „visí“ ve vzduchu a není to nic voňavého? Doma máme čisto, vyvětráno, navoněno… ale stačí protějšek zapálený do sportu, který vytáhne propocené věci z tašky a vůně domova je tatam. Proti těmto a mnohým jiným nešvarům existuje jednoduchá zbraň – interiérové vůně.

Účinky vůně na lidské čichové ústrojí jsou velice silné a podnětné. Určitě se vám už stalo, že jste někde něco ucítili a vybavily se vám mnoho let staré vzpomínky. Vůně si můžeme spojit s něčím milým, ale i nepříjemným. Tak proč nedopřát návštěvám nezapomenutelný zážitek i u vás doma – ovšem v tom dobrém slova smyslu. Příjemná vůně dotváří celkový dojem z vašeho obydlí. Správně zvolená interiérová vůně může být vítaným pomocníkem.

wave-mix-frepro

Zdroj obrázku: frepro-greli.cz

„Můj přítel hraje hokej. Když se vrátí domů, vytáhne si propocený dres z tašky a nechá ho proschnout. Jenomže náhle je zamořený celý byt. Přijít k nám v tu chvíli návštěva, tak ji snad nepustím ani dovnitř, aby nepadla hned mezi dveřmi“, svěřuje se slečna Gabriela a jedním dechem dodává: „Naštěstí už mám v zásobě automatický osvěžovač vzduchu, takže mám zase o starost míň.“

Interiérové vůně často uvítají i majitelé různých domácích mazlíčků, jejichž pach vůně snadno eliminují. V dnešní době je důraz kladen také na zdravotní nezávadnost a šetrnost vůči životnímu prostředí. Všechny tyto požadavky vůně FrePro do puntíku splňují.

Pestrý výběr interiérových vůní

Společnost FrePro nabízí interiérové vůně s inovativním designem, které skvěle doplní váš interiér a vzduch provoní přírodní dlouhotrvající vůní. Vyrábějí originální a jedny z nejoblíbenějších profesionálních vůní. Nabídka společnosti FrePro je vskutku široká. Jejich výrobky najdou uplatnění nejen v domácnostech, ale například i v gastro provozech. Praktická gelová sítka do pisoáru Wave nebo vůně do WC a vonné závěsky na dámská WC zamezí šíření případného zápachu z toalet restaurace.

Zdroj náhledového obrázku: frepro-greli.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *