Nové byty v Praze lákají stále více

Bydlení v hlavním městě je velmi lákavé a lidé se sem stěhují stále častěji. Tento fakt je vcelku logický, jelikož je jasné, že bydlení zde přináší obrovské množství výhod. V první řadě je Praha vynikající z hlediska kultury a dostupnosti různých služeb. Jestliže chcete mít v jednom místě kompletní občanskou vybavenost, pak není lepší volby. Pokusme se tedy podívat na některé lokality v Praze, které nabídnou skvělé bydlení za solidní ceny.

Rezidence u Smetanky

        Bydlení v Praze-Hrdlořezích může přinést prakticky všechno. Architektonicky velmi poutavý objekt disponuje celkem 21 byty. Cenově začínají tyto byty na 1 695 000 korunách a dostat se můžete až k velmi prostorným bytům, jejichž cena může být v maximu až na 5 995 000 korunách. Nové byty v Praze nacházejících se v Hrdlořezích určitě splní vaše požadavky na komfortní a klidné bydlení. Spolehnout se přitom můžete na vynikající dostupnost.

Rezidence Lesopark

Bydlení blízko lesa je naprosto skvělé, jelikož poskytne nejen čerstvý vzduch, ale také potřebné množství klidu. Když přijde člověk unavený ze zaměstnání, tak bezesporu tento klid potřebovat bude. Rezidence Lesopark v pražských Letňanech splňuje požadavky na moderní bydlení skvěle. Byty se přitom nacházejí pouze několik minut od centra hlavního města.

Byty Anděl v Praze 5

Vynikající bydlení nabízí nové byty Praha 5. V této části Prahy jsou výbornou volbou zejména byty v lokalitě Anděl. Dispozičně jsou nabídce byty různých velikostí od 1+kk až po 5+kk. Dopřát si mohou zájemci klidně i byt mezonetového typu o velikosti 170 metrů čtverečních. Obchodní centrum, park a sportoviště se nacházejí v blízkosti bytů, takže se můžete užívat příjemných chvilek ve skvělém prostředí.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *