Nechte si postavit rodinný dům dle individuálního návrhu

Krásný dům, zahrada plná rozkvetlých keřů a příroda zalitá sluncem. Ideální domov? Možná to zní jako scéna vystřižená z ilustračního katalogu, ale takové domy opravdu existují. A mnohé z nich napsaly zajímavý příběh, který stojí za přečtení.

Déšť zkomplikoval začátek prací

Jeden takový napsal i rodinný dům dle individuálního návrhu klientů Petra a Veroniky. Rozmočený terén po vydatném dešti v kombinaci s měkkým povrchem komplikoval začátek prací. I přes nepřízeň počasí se však podařilo stavebnímu týmu Martinice Group úspěšně dokončit tuto stavbu a spokojení majitelé tak mohli ve smluveném termínu převzít klíče k jejich vysněnému bydlení.

Na rozlehlé, krásně upravené zahradě, dnes stojí rodinný dům, který se může pochlubit unikátním půdorysem ve tvaru T a třemi prostornými křídly. Vzhledu dominuje moderní design v čele s plochou střechou, jejíž linie zdobí atika pro ještě lepší vzhled a funkčnost.

Dům

Foto: martinicegroup.cz

Kvalitní dřevostavby pro každého

Vlastnit podobnou nemovitost přitom není jen nedosažitelný sen. Společnost Martinice Group nabízí kvalitní dřevostavby na klíč podepřené dlouholetou zkušeností v oboru. Díky špičkovým technologiím do sebe dokonale zapadne každý kousek materiálu a zajistí vám tak pohodlné bydlení připravené pro budoucnost. Především po stránce neprodyšného zateplení, s jehož pomocí udržíte interiér v teple i během tuhých mrazů. Vzhledem ke špičkové kvalitě odvedené práce vám navíc společnost Martinice Group poskytne záruku 25 let na konstrukční systém dřevostavby na klíč.

Chcete tedy i vy žít ve vlastním? Komfortní bydlení máte blíž, než si možná myslíte. Všichni, kteří mají zájem o rodinné domy dřevostavby, si mohou napsat o katalog rodinných domů. Stačí se ozvat a svoje vysněné obydlí si budete moct brzy prohlédnout na vlastní oči.

Náhledové foto: martinicegroup.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.