Zesilovač wi-fi

Náš tip na zesilovač wifi pro domácnost

Zesilovač signálu hifi je v domácnosti mnohdy zapotřebí. Pokud chcete mít bezdrátovou síť v podstatě všude, pak se vyplatí jej pořídit. My se zaměříme přímo na konkrétní model zesilovače, který představuje RT-N12. Tento bezdrátový router N se stabilní rychlostí 300 Mb/s nabízí alternativu jak pro domácnosti, tak i pro mnohé mešní provozy. My se soustředíme na jeho charakteristiku a na vlastnosti, které jej předurčují k tomu, aby byl oblíbený.

Technologie pro široké pokrytí

Díky skvělé technologii 2T2R MIMO dvěma odnímatelným anténám se setkáme s mnohem vyšším pokrytím, než je tomu u konkurenčních výrobků. Spolehnout se můžete mimo jiné také na streamování HD videa a také na VoIP. Jestliže rádi hrajete hry po síti, nebudete mít ani s tímto úkonem žádný problém. Díky rychlého nastavení internetu QIS od společnosti ASUS vše zvládne i začátečník. Můžete si klidně nastavit i 4 SSID. Flexibilita je jednoznačně zaručena.

Velký provozní dosah a větší počet SSID

Moderní hifi pro domácnost by měla mít i poměrně vysoký dosah. Vestavěný zesilovač signálu se o vše dokonale postará. Technologie High Power se o všechno dokonale postará. Doah signálu bude až zdvojnásoben! Větší počet SSID také není na škodu. Získáte tak mnohem více, než by tomu bylo u standardního routeru v jakémkoli nastavení. Flexibilita paří mezi základní devízy tohoto přístroje.

Jednoduché nastavení

Nastavit si zesilovač hifi zvládnete bez jakýchkoli obtíží sami, a to prostřednictvím mobilního telefonu, počítače nebo tabletu. Díky inteligentní detekci signálu budete online do pouhých 30 vteřin, což se vám s jinými přístroji zpravidla nemůže stát. O svém připojení si rozhodujete prakticky vždy sami a stojí za to zvolit takový router, který vám bud plně vyhovovat. Možností je hodně, nicméně odchozí model představuje jeden z nejlepších na trhu.

Sdílet

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *