Artinterier

Nábytek Zlín – interiérové studio

Řešíte inovaci Vašeho interiéru? Váš nový dům, byt, přestavbu nebo rekonstrukci? Bytové nebo kancelářské prostory? Interiérové studio nábytek Zlín a Olomouc nabízí poradenství v oblasti interiérových návrhů a celkového vybavení interiérů s bytovými doplňky. Cílem firmy je získat spokojeného zákazníka, proto Vám rádi poradíme s realizací interiéru.Interiér

Zdroj obrázku: 1artinterier.com

Nabízíme poradenskou činnost s konzultacemi, služby bytového designéra, informace o vhodných nábytkových programech, doporučení toho nejvhodnějšího řešení, návrhy a vizualizace interiérů, záruční a pozáruční servis a samozřejmě i dopravu a montáž na místo určení.

Dnešní čas je příliš drahý na to, abychom se dlouze zabývali řešením a vlastním navrhováním interiéru a také získáváním všech potřebných informací. V dnešní době lze toto vše přenechat odborníkům a profesionálům, kteří Vám na míru sestaví několik návrhů interiéru včetně 3D vizualizace pro jasnou představu. V nabídce naleznete nábytek, sedačky, kožené sedací soupravy a veškerý další sortiment pro vybavení Vašeho interiéru. Dále navrhneme barevná řešení maleb,textilních doplňků, zastínění oken, záclony, závěsy, rolety.

Zdroj náhledového obrázku: 1artinterier.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *