Moderní zahradní architektura nám pomáhá s údržbou zahrady

Zahrada

Po krásné zahradě touží každý. Kdo však zahradu má, nebo měl, ví, že zadarmo krásnou nebude. Udržet ji v kondici nás stojí obrovské množství času, úsilí a v konečném důsledku i peněz. Jak na to chytřeji? Existuje skutečně bezúdržbová zahrada?

Zcela bezúdržbová zahrada neexistuje, ale k chytré zahradě s minimálními nároky na údržbu nám umí pomoci zahradní architektura. Dobře navržená zahrada zcela zásadně snižuje náročnost zahrady na její péči. Prací na zahradě tak budeme trávit třeba jen 10 % času ve srovnání s tím co dříve. Můžeme si ji pak více užívat k relaxačním účelům i ke svým hobby. Jak se dopracovat k takové zahradě? Rozhodně za pomoci zkušeného zahradního architekta, či ještě lépe firmy se specializací na zahradní architekturu.

ZahradaFoto: Společnost Bened

Zahradní architekt vám navrhne chytrou a na péči snadnou zahradu

Venku je teplo a vy trávíte hodiny jejím zaléváním. Další hodiny věnujete týdně péči o trávník. Rostlinkám se nedaří, jak by se mělo. Některé prosychají, jiné naopak po dešti trpí a hynou nadměrným vlkem. Nechytly se vám vřesovištní rostliny, a tak jste třeba na rododendrony postupně zanevřeli. Co je příčinou těchto nezdarů? Pravděpodobně špatně navržená zahrada. Na začátku krásné zahrady nestojí velká bezmyšlenková útrata za rostliny v zahradnictví, ale dokonale naplánovaná zahrada do posledního detailu. Oslovte firmu Bened – specialistu na zahradní architekturu a nechte si navrhnout zahradu bez chyb.

ZahradaFoto: Společnost Bened

Zahradní architektura Bened

Firma Bened je specialistou na realizaci zahrad, soukromých i veřejných, nabízí služby údržby zeleně i provozuje okrasné zahradnictví. Specializuje se též na stavební prvky zahradní architektury a instalaci automatických závlahových systémů. V rámci realizačních prací zrealizuje zemní práce a další terénní úpravy. Firma má bohaté zkušeností s budováním jezírek i s péčí o veřejnou zeleň.

Náhledové foto: Společnost Bened

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.