Meteostanice Sencor

Meteostanice Sencor SWS 260 vás nezklame

Mít doma meteostanici již není ničím výjimečným. Pokud máte k dispozici snímání teploty, můžete se mnohem flexibilněji rozhodnout pro to či ono oblečení anebo pro další záležitosti, které se počasí jakkoli dotýkají. Pokud nevíte, kterou meteostanici vybrat, pak jste určitě na správné adrese, jelikož vám poradíme. Naším tipem je meteostanice Sencor sws 260. Jedná se o model, který disponuje celou řadou zajímavých funkcí, jež v domácnosti určitě využijete.

Pohodové měření díky bezdrátovému senzoru

Nedílnou součástí meteostanice Sencor sws 260 je bezdrátový senzor. Ten si umístíte přímo na místo, odkud potřebujete teplotu měřit a budete mít jasno v tom, jak vlastně venku je. Dále si takto velmi pohodlně změříte vlhkost. Pokud chcete mít přehled o celkové vlhkosti třeba na stavbě, pak jej můžete díky tomuto přístroji mít, a to naprosto pohodlně. Na barevném displeji s evám zobrazí všechny potřebné informace. Rozsah venkovní teploty je u této meteostanice stanoven od -20 až do 60 stupňů.

Přehled o čase samozřejmostí

Díky této meteostanici budete mít také dokonalý přehled o čase, jelikož její součástí jsou rádiem řízené hodiny. Zobrazení času je naprosto přehledné a velké číslice dokážou přečíst i lidé, kteří již mají problémy se zrakem. Samozřejmostí je režim 12/ 24 hodin. Nastavíte si také časová pásma přesně podle vaší potřeby. Součástí přístroje jsou i dva budíky disponující opakovaným buzením.

Další zajímavé funkce

Přístroj disponuje i celou řadou další zajímavých funkcí, z nichž bychom mohli jmenovat například grafické zobrazení barometrického tlaku a jeho vývoj. Rozhodně není od věci podívat se i na předpověď počasí. K dispozici jsou i fáze měsíce a opakované buzení. Součástí balení je mimochodem i síťový zdroj. Rozměry meteostanice činí 136 x 161 x 30 mm.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *