Malé domy bez stavebního povolení

Malé domy

V posledních letech se dostávají do módy skromná obydlí, která vyhovují především bezdětným párům. Ne každý člověk totiž potřebuje klasický rodinný dům, jenž stojí mnoho milionů, je náročný na údržbu, přináší s sebou legislativní povinnosti a spotřebuje spoustu energie. Jakým způsobem dosáhnout vysněného bydlení snadno a rychle?

Veškerý komfort

Nejdříve si musíme vysvětlit rozdíl mezi klasickými mobilheimy a tímto pokročilejším řešením. Celoroční malé domy do 25 disponují veškerým komfortem běžných staveb, což znamená elektřinu, vodu, zateplení, základovou desku a další nezanedbatelné náležitosti. K tomu připočtěte možnost realizace bez stavebního povolení, rychlé dokončení projektu a nenáročnou údržbu.

Malý dům

Foto: J.Group

Vzhledem k rostoucí popularitě daného způsobu života je naprosto jasné, že se na trhu objeví společnosti, které budou s touto oblastí pracovat. Za zmínku stojí například známá společnost J. Group, jež staví domy již více než deset let. Její projekty splňují nejpřísnější kritéria, přičemž důkazem jsou prestižní certifikáty. Zároveň se chlubí dodržením moderních energetických standardů, což vede k dlouhodobým úsporám. Malé domy realizované touto společností veškeré zmíněné standardy samozřejmě splňují také.

Podívejte se sami

Chcete-li získat lepší představu o tom, co od malých domů očekávat, otevřete si katalog pod výše vloženým odkazem. Ihned se před vámi objeví ukázky tří populárních typů, po jejichž rozkliknutí uvidíte fotografie, informace o ceně, dispozicích, užitné ploše a dalších detailech. Malé domy svou kvalitou dostojí jednoznačně i těm velkým, které jsou touto společností nabízeny.

Když už jsme u katalogu, nesmíme opomenout ani běžné domy dřevostavby na klíč pro větší rodiny. Zmíněná společnost J. Group totiž vydala novou zajímavou kolekci pro rok 2023. Pestrá škála možností potěší jak nenáročné uživatele, tak i klienty preferující luxus bez omezení. Problém však není ani se splněním téměř jakéhokoliv speciálního přání.

Náhledové foto: J.Group

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.