Kutilové a Vánoce – co jim pořídit?

Máte doma šikovného pána domu, který ledacos opraví, poradí si i s bouracím kladivem a volné odpoledne je pro něj naprosto neznámým pojmem? Lezou vám všude se povalující hřebíky, kladiva a šroubováky už tak trošičku na nervy? Nevadí, poradíme vám, jak z toho všeho udělat přednost.

Vánoce ve znamení pořádku – i pod stromečkem

Není třeba se hned na svého kutila zlobit, je to koneckonců veskrze užitečný tvor, kterého si určitě nechcete rozházet nějakými malichernostmi. Podívejte se na to z té praktičtější stránky – je přece docela dobře možné, že všechny ty nezbytnosti prostě nejsou kam uložit. A právě od tohohle faktu se můžete při výběru vánočního dárku kvalitně odpíchnout.

Stylové úložné prostory pro všechny kutily

Šikovné regály se hodí do každé dílny. I ty nejlevnější dřevěné udělají díky své univerzálnosti spoustu radosti. Vždyť který kutil by neocenil stylový interiérový doplněk, který si může upravit podle svých představ třeba namořením nebo rovnou natřením na oblíbenou barvu? Na policových regálech se najde kousek místa skutečně na cokoliv. A pro větší přehlednost je můžete doplnit navíc praktickými plastovými boxy.

Potřebujete místo domácí dílny vybavit spíše garáž nebo sklep? Pak více užijete kovové policové regály, které lépe odolají náročnému prostředí, vlhkosti a proměnlivým teplotám. A jsou praktické i z jiného hlediska – jakmile se potřeba úložného prostoru opět rozroste, stačí jednoduše přikoupit další kousek a vytvořit praktickou regálovou sestavu, již je možné pro větší stabilitu ještě ukotvit do zdi.

A jak vybírat velikost policového regálu?

Určitě vezměte v potaz velikost dostupné dílny, ale pokud by mělo zbýt místo, raději kupte rovnou o něco větší model. Koneckonců počítejte s tím, že dílenského vybavení bude do budoucna spíše přibývat, tak proč si pořádek v domácnosti nepojistit tak trochu dopředu?

Správná domácí pracovna by zkrátka měla vypadat tak, jako by na svém místě stála odjakživa. Jedině tak bude působit harmonicky a přirozeně, což estét ukrytý ve vašem nitru jistě ocení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *