Krásná sedací souprava ozdobí váš obývací pokoj

Sedací souprava

Obývací pokoj je jakousi výstavní síní celého interiéru bytu či rodinného domu. Drtivá většina z nás si přizná, že první, čeho si v této místnosti všimnou, je sedací souprava. Není divu, jelikož svými rozměry i vzhledem dokáže přitáhnout zrak prakticky okamžitě. Její výběr při současné záplavě nejrůznějších modelů není jednoduchý. Právě proto nabízíme několik tipů pocházejících z eshopu zlutahala.cz.

Úsporná rohová sedací souprava Maggio

Jestliže máte v obývacím pokoji spíše méně prostoru, je vhodné vsadit na rohovou variantu sedačky. Naším tipem je rohová sedací souprava Maggio vyznačující se kompaktními rozměry a možnosti využití jak na levou, tak i na pravou stranu. Padne tedy do jakéhokoli rohu. Model je rozkládací, takže se do jeho útrob vejde třeba povlečení pro návštěvu nebo jiné předměty. V ceně sedací soupravy jsou také tři polštářky. Vybrat si můžete potah dle vlastní libosti.

Rohová sedací souprava MaggioRohová sedací souprava Maggio

Zdroj obrázku: zlutahala.cz

Elegantní sedací souprava Roko 3+1+1

Je váš obývací pokoj poněkud prostornější? V tom případě si zaslouží spíše sedačku, která bude obsahovat několik kusů. Výbornou volbou je designově hodně zajímavá souprava Roko 3+1+1. Obsahuje v případě potřeby rozkládací trojsedák a další dvě křesla. Sami si tedy vymodelujete, jakým způsobem bude chtít mít váš sedací set umístěný. Koupit si všechny kusy nábytku nemusíte naráz.

Sedací souprava Roko 3+1+1Sedací souprava Roko 3+1+1

Zdroj obrázku: zlutahala.cz

Luxus pro každého: Rohová sedačka Zonda

Velmi oblíbenou rohovou sedací soupravou je model Zonda Díky svým rozměrům 195×320×195 cm má skvělé užitné vlastnosti. Má čalouněná záda, takže ji nemusíte nutně dávat do rohu místnosti, ale své místo si najde i v prostoru. Opěrky zad jsou vyplněny silikonem a korpus sendvičovou výplní. Odolnost zajistí belgická potahová látka nové generace Amarillo 801. K soupravě si samozřejmě můžete dokoupit i další nábytek, jako jsou křesla či taburety.

Rohová sedací souprava Zonda

Rohová sedací souprava Zonda

Zdroj obrázku: zlutahala.cz

Vybírat si u společnosti Nábytek žlutá hala můžete i spousty dalších zajímavých modelů za výhodné ceny. Přesvědčte se sami.

Zdroj náhledového obrázku: zlutahala.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.