Jak nakupovat drogerii ze zahraničí z pohodlí domova?

Kosmetika

Dnes je více výhodné pro Čechy nakupovat v zahraničí. Zdejší prodejny si na sortiment dávají příliš vysokou marži, a tak hledáme schůdnější cestu. Pro spoustu Čechů se stalo mnohem pohodlnější si jednou za čas nakoupit vše potřebné za hranicemi, čímž v mnoha případech ušetří i tisíce korun… A tak jako v Polsku najdete levnou výbavu do domácnosti, tak je k dispozici levná drogerie z Německa!

Kvalita versus cena

Drogerie z Německa byla mnohdy srovnatelná s naší drogerií. Bohužel pomalu došlo k likvidaci našich prodejců, a tak se k nám začalo přivážet zboží ze zahraničí. Ne vždy se dá plně souhlasit s tím, že jsou zahraniční výrobky lepší, než byly ty naše. Nicméně jsme si za ty roky museli zvyknout, že co se doveze k nám, je nevalné kvality. Ale pokud zajedete přímo do Německa, zjistíte, že to nejlepší si nechávají pro sebe.

V Německu byste měli pořídit výrobky s prvotřídní kvalitou za slušné ceny a pokud máte štěstí, můžete narazit i na pořádné slevy. Německá drogerie tak začíná zabírat pořádný kus trhu pro sebe!

Online nakupování v zahraničí

Těm, co dávají raději přednost nákupu z domova (ať už se bojí jít ven, mají nemoc, či něco podobného anebo je to jen lenost), pak můžete využít asistovaných nákupů nebo si prolustrujte e-shopy. Naštěstí se všechny e-shopy musí řídit pravidly ochrany práv spotřebitelů (musí mít 2letou záruku, protože déle výrobky nevydrží, a také musí umožnit vrácení výrobků do 14 dnů). Při nákupu v rámci EU byste neměli ani platit clo!

Co se vám bude při nakupování hodit?

Jakmile se rozhodnete jít nakupovat přes internet, vždy se dívejte na to, zda nakupujete u ověřeného prodejce a nikdy neplaťte bankovním převodem. Pokud vám přijde zboží, které je poškozeno a vy jste ho platili kartou online, můžete získat zaplacené peníze zpět. Ovšem s takovými prodejci, jako je myAustria, nikdy nepochybíte!

Náhledové foto: Pixabay

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.