Vířivka Softub

Ideální alternativa skeletové vířivky

Volný čas tráví každý z nás odlišně. Jedním z nejpříjemnějších způsobů relaxu je wellness. Různých procedur si dnes užíváme především v hotelech a ubytovacích kapacitách tomu uzpůsobených anebo přímo doma na vlastní zahradě. Výbornou volbou jsou hlavně vířivky, které nabídnou maximální požitek a na terase či jiném místě u domu vypadají opravdu dobře. Mnozí z nás mají doma klasické skeletové vířivky. Tento typ vířivek určitě není špatný, nicméně jedná se o vířivky zabírající velké množství prostoru. Možnost jejich přemístění je fakticky nulová. Přes zimu do vířivky zcela jistě nepůjdete a vířivka se stane pouhým předmětem, který nebude využívaný. Nejen proto je ideální využít skvělou alternativu ke skeletovým vířivkám, kterou nabízí vířivky Softub. Podívejme se ale konkrétněji i na jejich další výhody.

Moderní mobilní vířivka

Vířivka Softub nabízí skvělé možnosti užívání si proudu vody kdekoli. Pokud se nechcete péct ve vířivce na slunci, můžete si ji klidně přenést pod krytou terasu a užívat si tam. Unikátní technologie konstrukce PolyBond zajistí maximální mobilitu a jednoduché složení vířivky. Design této luxusní vířivky je opravdu vkusný a využívat této vířivky budete moci i jako opravdu hezkého předmětu, který se v exteriéru určitě neztratí.

Vířivka Softub2

Zdroj obrázku: softub-spa.cz

Tichá a energeticky nenáročná…

Odpočinek ve vířivkách bývá mnohdy narušen hlučným provozem vany. Mobilní vířivky Softub jsou nejtišší na světě díky technologie Whisper. Při odpočinku vás tedy rušit tato vířivka rozhodně nebude. Spolehnout se budete moci i na energetickou nenáročnost vířivky. Tepelný systém je u této vířivky důmyslně propojen s čerpadlem motoru a tepelný přebytek pomáhá ohřívat filtrovanou vodu. Dochází tak k maximálnímu snížení spotřeby energie.

Vířivka Softub3

Zdroj obrázku: softub-spa.cz

Vyberte si ze třech variant vířivky

Vířivka Softub nabízí celkem tři modely provedení. Zvolit si tak můžete vířivku dle vašich představ. Varianty vířivky se liší především velikostí a také počtem trysek. Chcete-li mít vířivku pouze pro sebe a vašeho partnera, stačí vám varianta Sportster 140, pokud ale potřebujete vířivku pro více lidí, pak můžete volit třeba variantu Legend 220 pro 3-4 osoby anebo Resort 300+ pro 5-6 lidí. Před výběrem velikosti vířivky si stojí zato prohlédnout přímo reference lidí, kteří si vířivku již zakoupili.

Zdroj náhledového obrázku: softub-spa.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *