Dílenský vozík

Dílenský vozík: Mobilní pracoviště se vším všudy

Trávíte spousty času ve vlastní dílně, anebo vlastníte profesionální dílenský provoz? Ať už je vaše situace jakákoli, stoprocentně neradi vidíte, když se kolem vás válí po zemi nejrůznější nástroje a nářadí. Jenomže každý kutil ví, že neustálé vracení se ke skříni, případně pořadači, zabere velkou porci času. Toho bohužel příliš není a většinu činností bychom měli nejraději co nejrychleji za sebou. Jak z celé situace ven? Velmi jednoduše! Stačí si pořídit moderní dílenský vozík. Jak by měl vypadat a nač se orientovat při jeho nákupu?

Důraz na maximální bezpečnost

Ač se to možná nezdá, nekvalitní dílenský vozík může být spíše nebezpečím než pomocníkem, na nějž se budete moci spolehnout! Především levné modely mohou mít ostré hrany anebo nekvalitní kolečka. Chybí u nich i některé bezpečnostní prvky. Soustřeďte se především na přítomnost otočné brzdy schopné zamezit nechtěnému pohybu během okamžiku. Stejně tak musí být zásuvky vybaveny pojistkami proti jejich samovolnému vysunutí. Nezapomeňte si zkontrolovat i materiál. Jednat by se mělo o silnější kov, díky němuž bude konstrukce modelu pevná.

Dílenský vozík

Zdroj obrázku: nabytek-polak.cz

Praktické využití a pohodlí při práci

Při pořizování dílenského vozíku je vhodné přihlédnout i k jeho tvaru a celkovému uspořádání. Někdo preferuje jednoduché varianty s několika policemi, jiný spíše plnohodnotné pracovní stanice se zásuvkami a jinými součástmi. V každém případě se vyplatí, když má vozík ergonomické madlo a kvalitní kolečka.

Vyberte si pohodlně online

Shánět dílenské vozíky po různých velkých prodejnách se určitě nevyplatí. Jedná se o vcelku speciální sortiment a výběr je v takovýchto obchodech minimální. Podívejte se proto přímo z domácnosti do nabídky eshopu nabytek-polak.cz. Mimo spousty nejrůznějších modelů dílenských vozíků tady najdete také dílenské skříně, stoly, ponky a další sortiment.

Zdroj náhledového obrázku: nabytek-polak.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *