Dětská postel se dá vybrat ve vysoké kvalitě

Výběr dětské postele by rodiče jistě neměli podcenit. Děti by měly spát v maximálním komfortu, který jim bude dopřán. Koupit dnes dětskou postel není problém. Je jen na každém rodiči, pro jaký typ dětské postele se rozhodne. Možností má pochopitelně celou řadu, Začíná to logicky dětskou postelí koupenou v některém z marketů a končí postelí, již si necháte vyrobit přesně na míru dle vlastní potřeby. Podívejme se tedy, kam pro novou dětskou postel vyrazit…

Hobby markety jsou plné dětských postelí

Najít dětskou postel v některém ze supermarketů není nijak složité, jelikož ty se často předhánějí v množství dětských postelí ve své nabídce. Často se ale nejedná o zrovna dvakrát kvalitní zboží, které ale i přesto má svého kupce. Hobby markety bohužel v určitých případech prodávají zboží, které neprošlo atesty anebo bylo poškozeno při přepravě. Proto je dobré podívat se, zda-li o rozměrech 140×200 postel nemá ostré hrany,anebo jestli není nijak viditelně poškozena. Zapotřebí je se podívat i na tělo postele, které může být nedbale olepeno, což v maximu ovlivní celkový vzhled i částečně čalouněné postele.

Dětská postel na míru

Ideální záležitostí je především dětská postel přímo na míru. Ta umí zajistit maximální komfort bez jakýchkoli kompromisů. Jestliže si zvolíte navíc kvalitní materiál v podobě masivního dřeva, tak určitě nebudete mít co řešit. Postel na míru by také neměla nijak vrzat a vydávat nepříjemné zvuky. Délku postele si bez potíží přizpůsobíte matraci, takže s tímto také nebude nejmenší potíž.

Patrová dětská postel se už moc nenosí

Do dětského pokoje byly mnohdy voleny i patrové postele. Ta se ale pomalu stává minulostí a rodiče ji svým dětem pořizují méně častěji. Prostory v dětských pokojích jsou totiž větší a není potřeba je tedy nijak zvláště spořit. Vypadat může přitom poměrně hezky. Záleží na tom, jaký design této postele se vybere.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

  1. Maxi-postele.cz Odpovědět

    Zajímavé srovnání. Jako výrobce postelí souhlasím, že postele na míru jsou pro dítě to nejlepší. Důležitý je především materiál př. masiv je nejlepší volba, překližka či kov už není pro dítě tolik ideální. Šikovný je i šuplík na kolečkách, který lze zasunout pod postýlku.

One Ping

  1. Pingback: Zábrana na postel pro děti | Náš dům

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *