Darujte si pod stromeček profesionální žehlicí systém

Laurastar

Žehlení je pro vás aktivitou, kterou vykonáváte za trest a jen proto, že prostě není jiného zbytí? Pak pravděpodobně nemáte ten správný žehlicí systém. Objevte i vy kouzlo parního žehlení a rovnou napište Ježíškovi, ať vám donese tu správnou výbavu.

Spoustu oblečení možná ani žehlit nemusíte, avšak když to uděláte, je tak nějak čistější, voňavější a prostě lépe připravené, abyste si ho oblékli. Kromě toho je tady ještě hygienické hledisko. Švýcarské žehlicí systémy LAURASTAR jsou více než jen žehlení a jednou z jejich výhod je právě hygienická čistota.

Zničte až 99,999 % bakterií

Parní žehlení LAURASTAR využívá suchou hygienickou páru, která je schopná odstranit až 99,999 % bakterií. Díky tomu po vyžehlení získáte naprosto čisté prádlo zbavené veškerých virů a bakterií, také samozřejmě koronavirů, hub a 100 % prachových roztočů. Tento pokročilý systém tedy ocení i alergici.

Suchá pára navíc pracuje až 15krát rychleji, žehlení tedy bude opravdu hračkou. Vyžehlené oblečení je ihned suché, i proto se v něm nemohou množit bakterie.LaurastarFoto: Parnizehleni.cz

Žehlete bez záhybů

Jsou materiály, které se žehlí lépe, a pak ty, s nimiž je to horší. Ani nad těmi ovšem nemusíte trávit dlouhé minuty. Moderní technologie výrazně zkracují dobu strávenou žehlením. Aktivní žehlicí prkno má ventilátor, který udržuje látku na místě a vytváří vzduchový polštář. Díky tomu se netvoří záhyby, prádlo je na prkně vždy narovnané.

Zajímavá je taktéž tzv. aktivní 3D žehlicí plocha. Samotný povrch žehlicí plochy zabraňuje pohybu tkaniny, pára je distribuována po celém povrchu, a tak se odstraní záhyby.

Parní žehlicí systém LAURASTAR dává žehlení úplně nový rozměr. Z nezbytné povinnosti se stává příjemná činnost. Některé systémy lze dokonce propojit přes Bluetooth s mobilní aplikací, která vás naučí, jak správně vyžehlit hedvábí, bavlnu či vlnu a poradí vám základní techniky žehlení.

Náhledové foto: Parnizehleni.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.