Hypotéka

CINCINK: Férový realitní portál vám pomůže s prodejem i nákupem nemovitosti

Chystáte se nakoupit nebo naopak prodat nemovitost? Pak jistě víte, že vás nečeká nic moc jednoduchého. Oba dva procesy jsou poměrně náročné, a to jak finančně, tak i z pohledu ztráty dnes tolik ceněného času. Jestliže všechno budete řešit svépomocí, vystavujete se nemalému riziku v podobě ztráty finančních prostředků. Jak tedy z celé situace ven? Jednoduše, stačí využít portálu CINCINK. Že tuto službu ještě neznáte? Nevadí, v následujících řádcích vám ji podrobně představíme.

Spousta užitečných služeb na jednom místě

Hledáte komplexní služby v oblasti obchodování s realitami? Už nemusíte! Základem portálu je pochopitelně prodej nemovitostí, a to v komplexním pojetí. Nejde jen o to, že byste vložili inzerát jako na mnohých klasických bazarových serverech a čekali. Nikoliv. Můžete si nechat inzerát profesionálně otextovat a následně objekt nafotit. Vložit lze samotný inzerát zdarma. Zmiňované ostatní služby jsou již samozřejmě zpoplatněné. Záleží jen na vás, kterých využijete.

Nekoupíte zajíce v pytli

Velkým problémem bazarové inzerce realit bývá především skutečnost, že inzeráty vypadají neskutečně stroze. Doplněny jsou o několik fotografií, jež neprozradí o nemovitosti vůbec nic. Férový realitní portál CINCINK nabízí mnohem sofistikovanější služby. Jmenovat bychom mohli například vizualizaci interiéru a 3D plánek objektu. Zájemce o nemovitost bude v podstatě ihned vědět, jestli se koupě objektu bude realizovat, nebo nikoli. Tyto služby totiž jak prodej, tak i následný nákup neskutečně zjednoduší a zrychlí.

Využijte i právní služby

Jakékoli transakce v oblasti nemovitostí se neobejdou bez právních služeb. Ty jsou u portálu CINCINK samozřejmostí. Platné zákony je nezbytné dodržet a vy si můžete být jistí, že se nedostanete do křížku s platnou legislativou. Smlouvy a jiné nezbytné dokumenty jsou připraveny specialisty takovým způsobem, že budou v podstatě požadovány pouze podpisy obou zúčastněných stran. Samozřejmě budete moci kdykoli konzultovat právní služby s odborníky.

Jak řešit financování nemovitosti? Jednoduše a rychle

Máte na nákup nemovitosti dostatek peněz? Vcelku zásadní otázka, již je nezbytné řešit. Pokud ne, pak samozřejmě půjdete do hypotéky. Samotný CINCINK ji přímo nabídne na míru. Aby ne! Vždyť za ním stojí velmi silný partner – Komerční banka. Velkou výhodou je právě realizace financování přímo na tomto realitním portálu. Budete moci sledovat výši splátek a finanční specialisté se vám budou individuálně věnovat.

CINCINK se zkrátka vyplatí

Férový realitní portál CINCINK je k dispozici úplně každému uživateli. Není problém si veškeré nabízené služby prohlédnout a poté se rozhodnout, zdali zvolíte jen inzerci zdarma, nebo i další doplňkové služby, případně cokoli dalšího.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *