Čas pro nákup bazénu je tu. Nyní ho můžete získat s příjemnou slevou u Hawaj.cz

Bazén

Zima uplyne jako nic a bude tu jaro – čas pro plánování zahrady a nákup bazénu. Tedy pokud jej nemáte zazimovaný ve sklepě či na zahradě. V případě, že plánujete jeho pořízení, jistě děláte dobře, především nyní, kdy můžete bazén pořídit za skvělé ceny se slevou. Navíc léto v Česku nabírá na obrátkách a je stále větší teplo. A kde jinde se lépe ochladit než v bazénu doma na zahradě? Vybrali jsme pro vás dva typy, které se řadí k cenově dostupným a velmi oblíbeným.

Bazény s nafukovacím lemem

Takzvané samonosné bazény s nafukovacím lemem jsou dokonalou alternativou pro ty, kteří nechtějí velké bazény s pevnou konstrukcí. Jedná se o dokonalé řešení, pokud chcete v bazénu odpočívat a relaxovat – což navíc také umožňuje nafukovací lem. Tento typ se také často volí jako dětský bazén, a to z toho důvodu, aby se předešlo úrazu kvůli tvrdé konstrukci. Takový bazén je tedy vhodný jak pro dospělé, tak i děti. Nejčastěji si jej pořizují lidé, kteří mají menší pozemky, zahrady, ale také ti, kteří si chtějí bazén nejdříve vyzkoušet a vědí, že jej budou používat jeden rok a na další roky by bazén chtěli uschovat. Nafukovací bazény jsou levnější možností s nenáročnou údržbou.

Nadzemní bazény s kovovou konstrukcí

Bazény s kovovou konstrukcí neboli nadzemní bazény jsou modely s kovovým rámem vyplněným plachtou nebo ocelovými stěnami. Díky použitým materiálům se tyto bazény řadí k odolným a vytrvalým. Navíc je lze používat opravdu dlouho a některé z nich lze také zapustit do země – ať už částečně nebo úplně. A pokud se je rozhodnete do země zapustit, opticky zaberou méně prostoru na vaší zahradě či pozemku. Takové nadzemní bazény lze na Hawaji.cz pořídit již za tři tisíce – navíc k nim dostanete i kartušovou filtraci. Prohlédněte si nabídku za skvělé ceny a neváhejte s nákupem příliš dlouho.

Náhledové foto: Pixabay

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.