5 tipů na elegantní stojací lampy

NOLD DIMMABLE

Správné osvětlení hraje v jakémkoli interiéru velmi důležitou roli. Tradičně se spousta lidí soustředí především na nákup hlavních svítidel. Dnes se hodně prosazují bodová světla, LED pásky a LED panely. Veškeré zmiňované světelné zdroje dokážou v jakémkoli interiéru doslova divy. Zapomínat by se ale nemělo ani na doplňková svítidla. Typické jsou v tomto ohledu především LED stojací lampy. Jestliže aktuálně o nějaké uvažujete, jste na správném místě. Dáme vám totiž hned 5 tipů na špičkové modely ze sortimentu v eshopu e-light.cz.

Stojací pokojová lampa TRIANA BASE

Naším prvním tipem je moderní LED stojací lampa TRIANA BASE. Ta je typická především stylovou trojnožkou, jež tvoří její základ. Zaujme také unikátní klobouk z polyuretanu, který k trojnožce dokonale padne. Volit jej můžete v tmavém nebo světlém provedení. Záležet bude samozřejmě hlavně na interiéru, respektive konkrétní místnosti, kam chcete lampu umístit. Co se týká vypínače, tak ten najdete na kabelu. Zmínit bychom měli také patici světelného zdroje. Jde o zřejmě nejčastěji používanou objímku E27.

TRIANA BASE

TRIANA BASE: Zdroj obrázku e-light.cz

Stojací model BALANCE

Rádi byste spíše rozměrově větší model? Pak není od věci zvolit stojací lampu s vyloženým ramenem BALANCE. Typická je především kovovou základnou v chromovém provedení s vysokým leskem, případně matným niklem. Atraktivní design tohoto modelu jen podtrhne bílý textilní klobouk. Jinak také tato stojací lampa se stmívačem disponuje paticí E27. Co se týká vyložení ramena, to dosahuje v maximu 2,6 metru.BALANCEBALANCE: Zdroj obrázku e-light.cz

Nastavte si směr svícení s NOLD DIMMABLE

Ideální volbou pro každého, kdo si potřebuje nastavit směr svícení, je bezesporu stojací lampa NOLD DIMMABLE. Ta je charakteristická dvěma světelnými zdroji a husím krkem, díky kterému ji lze flexibilně ohýbat dle potřeby. Základna této lampy se tradičně vyrábí v černé kovové barvě, případně v chromu. Difuzor bývá vyrobený z opálového skla nebo černého kovu. Opět záleží na preferencích nakupujícího.

NOLD DIMMABLE

NOLD DIMMABLE: Zdroj obrázku e-light.cz

Zosobněná elegance EMPATIA TERRA

Hodně zajímavě vypadá také provedení EMPATIA TERRA. Tato stojací lampa je vyrobena z hliníku a difuzor z foukaného skla. Ostatně právě tento difuzor ke kovovému tělu dokonale padne. Skvělý je také dotykový stmívač, jímž tato lampa disponuje. Jinak je schopna při svícení uspořit oproti klasickému modelu s vláknovými žárovkami až 80 % energie.

EMPATIA TERRAEMPATIA TERRA: Zdroj obrázku e-light.cz

Supermoderní ORCTUS LED

Pro moderní interiéry je jako stvořená stojací lampa ORCTUS LED. Její povrch je stříbrný, nicméně mimo tento odstín se setkáte ještě s černou a hnědou barvou či hliníkem. Vypínače se u tohoto modelu nachází na kabelu. Difuzor je vyrobený z akrylu. Jinak se svítidlo vyznačuje také dlouhodobou výdrží světelného zdroje a minimální spotřebou elektrické energie.

ORCTUS LED

ORCTUS LED: Zdroj obrázku e-light.cz

NOLD DIMMABLE: Zdroj náhledového obrázku e-light.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.