Vila Albína – ubytování Žacléř – Krkonoše

Kontakt na majitele
Vila Albína - ubytování Žacléř - Krkonoše

Vila Albína – ubytování Žacléř – apartmány Krkonoše.
Vila Albína nabízí ubytování pro 2 až max.11 osob ve 2 apartmánech a společenské místnosti, ubytování je možné vždy v soukromí pro 1 skupinu osob.
Apartmán č. 1 (v mezipatří): ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby s TV a kuchyní, koupelna a samostatné WC.
Apartmán č. 2 (v 1.patře): ložnice 4 postele, obývací pokoj s TV a rozkládací sedačkou pro 2 osoby a jednolůžkovou postelí, kuchyň a koupelna s WC.
Společenská místnost v přízemí s TV, kuchyňským koutem a samostatným WC.
Kuchyně jsou standardně vybavené pro vaření pro celou rodinu. V každé kuchyni i společenské místnosti je rychlovarná konvice. V 1.patře je v kuchni kávovar na překapávanou kávu a myčka na nádobí. TV je v každém apartmánu a společenské místnosti. V objektu Wi – Fi, gril, na zahradě pískoviště a venkovní houpací síť. Ve společenské místnosti je uschovaný plynový vařič, pro použití v případě výpadku elektřiny.
V objektu je celkem 2x koupelna a 3x WC (1x koupelna s WC, 1x koupelna a samostatné WC, 1x WC u společenské místnosti hned u vchodu).
Vytápění dřevem – krbová kamna do ústředního topení, nebo elektřinou do ústředního topení.
Parkování 3x u domu. Příjezd k vile po asfaltové komunikaci.
Obchod a restaurace jsou vzdáleny 5 minut chůze.
V okolí je celá řada zajímavých výletních cílů: Sněžka, Rýchory, pevnost Stachelberg, Hornický skanzen Žacléř, Stezka korunami stromů na Černé hoře, Jánské lázně, Trutnov – letní kino, golf, ricochet, krytá tenisová hala, bowling. Mladé buky – bobová dráha, Baldův svět (dětský venkovní ráj – vodní hřiště s mlýny, trampolíny, prolézačky, letní tubing). ZOO Dvůr Králové nad Labem. Babiččino údolí, Kuks. Koupání: Kemp Dolce, Retropark Sejfy, aquapark Trutnov. Koupaliště a přírodní rybníky jsou v dostupné vzdálenosti autem.
Krásná vyhlídka na Sněžku, Krkonoše a Vraní hory je vám k dispozici ihned z cesty u vily.
Poloha je ideální nejen pro rodinnou dovolenou, ale také pro sportovně založené skupinky, které se rády projedou na kolech či běžkách. Lyžařské areály jsou v těsné blízkosti města.
Nově rekonstruovaná vila je tedy ideální volbou pro zimní i letní dovolenou.

Detail ubytování

Cena Hlavní sezóna * Objekt / týden * 15 900 Kč
Kapacita 11 osob
Počet ložnic 4 ložnice
Koupelny 2
WC 3
Internet internet - wifi
Domácí zvířata
Typ Rekreační dům
Využití Celoročně, Letní sezóna, Zimní sezóna, Mimosezóna, Víkendové pobyty, Silvestr, Vánoce, Velikonoce
Rekreační oblast Krkonoše