Pronájem chalupy Rácov – Batelov – Vysočina

Pronájem chalupy Rácov – Batelov – Vysočina

7 osob Batelov, Vysočina

Chalupa nacházející se v malé vesničce Rácov 3 kilometry jižně od městyse Batelov, v okrese Jihlava kraji Vysočina. Vesnička se rozkládá v nadmořské výšce 625 m. Chalupa nabízí příjemné ubytování pro skupiny přátel, kteří chtějí prožít odpočinkovou nebo aktivní dovolenou na kolech. Umožňuje ubytování až pro 7 osob. Chalupa disponuje 3 oddělenými pokoji. Kuchyň spojená s obývacím pokojem je plně vybavena( veškeré nádobí a kuchyňské nádobí). V obývacím pokoji se nacházejí dvě jednolůžkové postele, televize, gauč a kamna na tuhá paliva. V další místnosti je manželská postel, televize a v posledním pokoji je manželská postel, jednolůžková postel. Vytápění chalupy je na tuhá paliva a plynové wawky. Na uzavřeném dvoře chalupy je k dispozici gril a venkovní sezení.
V okolí Rácova najdete spoustu možností pro výlety, koupání, cyklostezky atd. Telč- zámek, historické náměstí, památka UNESCO se nachází 12 kilometrů, hrad Roštejn- vyhlídka ze sedmiboké věže, noční prohlídky a prázdninová vystoupen( 4 kilometry), Javořice- nejvyšší vrch Českomoravské vrchoviny, výhledová plošina( 8 kilometrů), v obci se nachází malé dětské hřiště a malé fotbalové hřistě a mnoho dalších zajímavostí.
Možnost koupání- rybník Velký Pařezitý, rybník Malý Pařezitý, lom Čenkov, lom Horní Cerekev , přírodní koupaliště Třešť, aquapark Jihlava- Vodní Ráj.

Detail ubytování

Cena Sezóna LÉTO * Objekt / týden * 10 000 Kč
Kapacita 7 osob
Počet ložnic 3 ložnice
Koupelny 1
WC 1
Domácí zvířata ANO - je povolené
Typ Chalupa
Využití Pouze část roku, Letní sezóna, Mimosezóna, Víkendové pobyty, Velikonoce
Rekreační oblast Vysočina
Sdílet